Reklama
 • Środa, 23 grudnia 2015 (15:05)

  Na co dzień pamiętasz o pielęgnacji twarzy, a o szyi i dekolcie często zapominasz. Właśnie z tego powodu te miejsca starzeją się szybciej. Z wiekiem skóra traci na elastyczności i jędrności. Aby dłużej zachować młody wygląd, zadbaj o te jej obszary, które są szczególnie podatne na szybkie powstawanie zmarszczek.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 23 grudnia 2015 (15:00)

  Mam duży biust. Kiedyś był moim walorem, teraz jest obwisły, a skóra na nim zwiotczała. Helena Leszcz (52 l.), Oświęcim

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 23 grudnia 2015 (08:05)

  Jeśli masz grube, narastające na płytki skórki – dokładniej usuniesz je cążkami. Drewniany patyczek sprawdza się natomiast, gdy skórki nie są zbyt kłopotliwe. Profesjonalne cążki wykonane są z nierdzewnej stali chirurgicznej. Ostrza powinny być ostre i idealnie do siebie przylegać (wtedy wycinają skórki, a nie wyszarpują je). Patyczek do odpychania skórek może być drewniany, jednorazowy, z „kopytkiem”, które ułatwia zabieg.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 22 grudnia 2015 (13:05)

  Przedświąteczne porządki to ciężki czas dla delikatnej skóry dłoni, a także paznokci. Sprawdź, w jaki sposób doprowadzić je do formy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 22 grudnia 2015 (13:05)

  Nie ma nic lepszego, niż po całym dniu odstresować się w kąpieli. Twoja uroda też na tym skorzysta. Skuś się!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 21 grudnia 2015 (08:00)

  Tak, stosując kwas migdałowy, peeling z hibiskusa lub kwas mlekowy. Zabiegi z użyciem jednego z tych składników sprawią, że wrażliwa, delikatna skóra zostanie odpowiednio złuszczona i stymulowana do lepszego procesu regeneracji. Tym samym zabieg będzie działał odmładzająco.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 18 grudnia 2015 (13:06)

  Zapewne, jak co roku, nad swoim wyglądem zaczniesz pracować na chwilę przed rozpoczęciem wigilijnej kolacji. Na szczęście są triki, dzięki którym uda Ci się zabłysnąć. I to dosłownie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 18 grudnia 2015 (13:05)

  Przedświąteczne porządki to ciężki czas dla delikatnej skóry dłoni, a także paznokci. Sprawdź, w jaki sposób dopro wadzić je do formy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 18 grudnia 2015 (13:00)

  Głęboko nawilżone Mocno przesuszoną skórę nawilży parafina kosmetyczna. Kupimy ją na wagę w aptece. Rozpuśćmy w naczyniu umieszczonym na garnku z wrzącą wodą. Odstawmy do wystygnięcia. Gdy pojawi się na niej kożuszek, możemy zanurzyć dłonie. Przedtem jednak złuszczmy z nich martwy naskórek za pomocą peelingu, osuszmy je i posmarujmy tłustym kremem lub balsamem. Włóżmy dłonie do parafiny, wyjmijmy je i zaczekajmy aż zastygnie. Powtórzmy zabieg 2–3 razy, aby warstwa b

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 18 grudnia 2015 (13:00)

  Mam odwodnioną i zmęczoną cerę. Pojawiło się też sporo zmarszczek. Słyszałam o zabiegach kosmetycznych z użyciem kwasów. Czy pomogłyby przywrócić mojej skórze jędrność i młodszy wygląd? Ilu takim zabiegom musiałabym się poddać? Wioletta z Pabianic

  Czytaj więcej Komentarzy:0