Reklama
 • Czwartek, 4 kwietnia 2013 (12:44)

  Na piękny wygląd składa się dobre samopoczucie i umiejętne podkreślanie urody. Specjalistki pracujące w filmie zdradzają, co zrobić, by we własnej sypialni wyglądać tak ponętnie jak aktorki w scenach miłosnych.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 4 kwietnia 2013 (12:06)

  Masz ciężkie i opuchnięte nogi, skóra stóp i łydek jest bardzo sucha? O tej porze roku to częsta przypadłość. Jest na to rada.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 4 kwietnia 2013 (11:31)

  Mróz, wiatr i gwałtowne zmiany pogody to trudny egzamin dla naszej skóry. Aby wyjść z tej próby zwycięsko, warto przetestować pielęgnacyjne patenty znanych Polek sprawdzone podczas najgorszej aury.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 4 kwietnia 2013 (11:18)

  Zbliża się zima. Wyjmujemy z szaf cieplejsze ubrania. Ale jak chronić przed mrozem to, czego nie da się ukryć pod swetrem, np. usta – z cienką i delikatną skórą wystawioną na chłody?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 3 kwietnia 2013 (14:12)

  Bez tego kosmetyku większość z nas nie wyobraża sobie codziennej toalety. A czy wiesz, że Twój ulubiony balsam może być jeszcze skuteczniejszy?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 3 kwietnia 2013 (13:47)

  Zimą wiele kobiet zmaga się z poszarzałą cerą. Zastanawiasz się, jak ją rozjaśnić? Polecamy domowe maseczki, wyłącznie z naturalnych składników. Pielęgnują i poprawiają jej koloryt!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 3 kwietnia 2013 (13:02)

  Szybki kamuflaż Użyj fluidu antybakteryjnego. Zamaskuje krostkę, a jednocześnie przyspieszy jej wysychanie. Odrobinę nanosimy na samą zmianę, a po 3 minutach na całą twarz nakładamy zwykły podkład. Wykorzystaj zielony korektor. Użyty punktowo ukryje zaczerwienienie. Trzeba tylko dokładnie rozetrzeć brzegi zrobionej nim kropki, nie dotykając środka. Następnie na całą twarz nakładamy podkład i oprószamy sypkim, transparentnym pudrem. Domowe sposoby

  Czytaj więcej Komentarzy:0