Reklama
  • Środa, 19 kwietnia (11:06)

    Body wrapping – jak to działa?

Co to jest? Body wrapping to domowy zabieg foliowania ciała. Sprawia, że działanie kosmetyków termoaktywnych znacznie się zwiększa. Najpierw nakłada się pre-

parat, a później owija ciało folią dołączoną do kosmetyku (lub spożywczą). Aby oczyścić skórę, wcześniej zrób szczotkowanie ciała.

Co nam daje?

Reklama

Poprzez owijanie ciała folią i działanie balsamów pozbywamy się, poprzez skórę, toksyn, które sprzyjają gromadzeniu się i odkładaniu tłuszczu. Pod folią skóra zaczyna się ogrzewać, pocić, otwierają się pory. Wtedy składniki kosmetyku wnikają w głąb i zaczynają działać.

Jeszcze cieplej

Aby wzmocnić skuteczność kosmetyków termoaktywnych, weź wcześniej gorącą kąpiel. Rozmiękczy ona skórę i otworzy pory. Natomiast po nałożeniu preparatu i owinięciu ciała folią włóż wygodny dres, przykryj się ciepłym kocem i relaksuj przez przynajmniej 45 minut.

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Nie dość, że zimą traktujemy ją trochę po macoszemu, zapominając choćby o regularnym nawilżaniu, to na dodatek drażnimy skórę golfami i szalikami... Aby odsłonięta wiosną szyja wyglądała młodo,... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.