Reklama
  • Czwartek, 4 kwietnia 2013 (11:18)

    Jak dbać o usta na mrozie

Zbliża się zima. Wyjmujemy z szaf cieplejsze ubrania. Ale jak chronić przed mrozem to, czego nie da się ukryć pod swetrem, np. usta – z cienką i delikatną skórą wystawioną na chłody?

Wychodząc z domu, nie zapomnij o natłuszczeniu. Możesz wybrać pomadkę, wazelinę kosmetyczną lub maść z witaminą A. Staraj się natłuszczać też wargi, kiedy przebywasz w ogrzewanych pomieszczeniach.

Zdjęcie

Natłuszczone usta  odwdzięczą się pięknym wyglądem przez cały rok. /123/RF PICSEL
Natłuszczone usta odwdzięczą się pięknym wyglądem przez cały rok.
/123/RF PICSEL

Zdjęcie

/123/RF PICSEL
/123/RF PICSEL

Suche powietrze nie sprzyja im. Raz w tygodniu zafunduj ustom słodki peeling: palec zanurzony w miodzie obsyp brązowym cukrem i masuj delikatnie wargi. W roli maseczki świetnie sprawdzi się gęsta śmietana z kilkoma kroplami oliwy.

Reklama

Nigdy nie oblizuj warg na chłodzie – będą pękać. Wybierz się do drogerii i przyjrzyj się nowoczesnym pomadkom na chłody – nie tylko natłuszczają i zabezpieczają usta, ale nadają im też piękne kolory i zapachy, a nawet... smaki.

MLS

Zdjęcie

Różnorodność nowoczesnych kosmetyków do ust sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. /123/RF PICSEL
Różnorodność nowoczesnych kosmetyków do ust sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.
/123/RF PICSEL
Tele Tydzień

Zobacz również

  • Żurawina ma działanie rozjaśniające skórę, więc doskonale się sprawdzi w walce z posłonecznymi przebarwieniami. Maseczka dodatkowo zmiękczy, nawilży i zrelaksuje skórę. Jej przygotowanie jest... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.