Reklama
  • Poniedziałek, 13 lutego 2017 (13:05)

    Po co kobietom pianka do golenia?

Golisz nogi co kilka dni? I najczęściej robisz to w pośpiechu, na sucho lub mokro, bez jakiegokolwiek produktu, który daje poślizg. W efekcie nie raz skaleczyłaś skórę, a potem patrzyłaś na nieestetyczne strupki. A może masz problem z wrastającymi włosami albo suchą, łuszczącą się skórą? Pora zaprzyjaźnić się z pianką do golenia!

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Ten preparat ułatwia bezbolesne i proste usunięcie zbędnego owłosienia, nawet w trudno dostępnych miejscach.Zmiękcza bowiem włoski i daje poślizg ostrzu maszynki. Nie tylko nie wysusza ani nie podrażnia skóry, ale zawiera wiele składników aktywnych, dzięki którym pielęgnuje ją już w trakcie golenia. Znajdziesz tu np. ekstrakt z aloesu, rumianku, bawełny i witaminę E.

Substancje te odżywiają i regenerują skórę. Natłuszczają i zmiękczają. Poza tym pianki dla kobiet pięknie pachną owo- cami lub kwiatami.

Reklama

Jak jej używać? Aplikacja jest bardzo prosta. Najpierw wstrząśnij opakowaniem, potem mocno naciśnij aplikator. Pianę rozsmaruj na lekko wilgotnej skórze dość grubą warstwą. Powinna być gęsta i zbita (cienka zacznie spływać i nie zapewni odpowiedniego poślizgu maszynce). Po dokładnym usunięciu włosków ciało opłucz ciepłą wodą i osusz.

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Chwila dla Ciebie

Zobacz również

  • Co to jest? Body wrapping to domowy zabieg foliowania ciała. Sprawia, że działanie kosmetyków termoaktywnych znacznie się zwiększa. Najpierw nakłada się pre- parat, a później owija ciało folią... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.