Reklama
  • Czwartek, 2 lutego 2017 (15:05)

    Zrośnięte brwi

Moje brwi wyglądają bardzo nieestetycznie, ponieważ są zrośnięte i bardzo gęste. Chciałabym nadać im ładną linię. Jaką metodą najlepiej je regulować? Nie stać mnie na systematyczne zabiegi w gabinecie kosmetycznym. Czy mogę sama je wykonywać? Daria z Siedlec.

Zrośnięte brwi najlepiej rozdzielić za pomocą ciepłego wosku albo pasty cukrowej. Pierwszą depilację radzę wykonać w salonie kosmetycznym. Kosmetolog nada Pani brwiom linię odpowiednią do typu urody. Doradzi również, jak regulować je w domu. Zabieg nie jest drogi (ok. 15–20 zł). Potem będzie Pani mogła sama usuwać odrastające włoski.

Reklama

Po depilacji woskiem skóra może być lekko zaczerwieniona. Zmiany te szybko jednak ustąpią. Proszę tylko unikać solarium. Szybsza i skuteczniejsza jest depilacja laserowa.

Jesień i zima to dobra pora, aby jej się poddać. Nie jesteśmy bowiem narażeni na nadmierny kontakt ze słońcem. Po kilku zabiegach włoski przestają odrastać.

Zobacz również

  • Po tych zabiegach odciski zaczną mięknąć, a wtedy łatwo się ich pozbędziesz. Wystarczy wymoczyć stopy i potrzeć zgrubienia tarką do stóp lub pumeksem. Kompres z cebuli. Pokrój cebulę w cienkie... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.